MŪSU FLORISTI


Директор

Man gribētos pateikties visiem, kas ir ienācis uz mūsu internet vietni un atradis kautko vienīgo un neatkārtojamo, kas sasildīja dvēseli un sirdi.

Man ļoti gribas pateikt dažus vārdus par katru no mūsu floristiem. Pastāstīt visiem, ka pie mums strādā izcili un radoši cilvēki, īsti profesionāļi, kuri katru dienu veic mazu brīnumu.

Man gribās ticēt mūsu sadarbībai nākotnē, lai spētu izbrīnīt un priecēt Jūs.

Ar ceņu, ”Latgales ziedi” direktors.

         

 

                                                      

Специалист высочайшего класса Диана

Viens no mūsējiem labākajiem floristiem, augstākas klases speciāliste Diāna, veido lieliskus VIP -pušķus. Viņas veidotas kompozīcijas ir ļoti kolorītas un caurvītas ar laika garu. Noformējuma tiek iekļauti ne tikai ziedi, bet arī augli, kuri ir tik skaisti, ka pēc savējas nozīmes nepiekāpjas ziediem. Šo kompozīciju īpatnība ir tā, ka tie ir veidoti uz daudzveidīgu grozu bāzes, kas simbolizē mājīgumu un pārticību.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Екатерина

Ja jums ir kāzas. Tikai priekš jums, Jekaterina ekskluzīvi un ātri noformēs kazu mašīnu. Izsmalcinātas ziedu pušķu kompozīcijas pārvērtis jūsu mašīnu par apbrīnojami pasakaino „karieti”.

Jekaterina vienmēr noformēs  jūsu kazu mašīnu pasakaini skaistu. Profesionāla pieredze, kas vienmēr palīdzes jums ar kompozīciju izvēli priekš - līgavaiņa, un līgavas, ģimenes un draugiem, ar pārdomātu stilu, un precīzu krāsu izvēli, ar apbrīnojumu iztēli, kurai nav nekādu ierobežojumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Флорист-дизайнер  Алёна Floriste-dizaine Aļona. Rada unikālas kompozīcijas no sausziediem un dabas materiāliem. Viņu gleznās un daudzveidīgas aranžējumos ir ieguldīta dvēseles daļiņa un radošais brāziens. Aļona ir dažādu Starptautisku izstāžu dalībniece un uzvarētāja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eleganti izsmalcināts minimalisms- floristes Ivetas stils. Ar majestāti var saliekt daudzplakņu, daudzfaktūru un piesātinātu pušķi. Un šeit gan vāc neatvairāmu pušķi no tulpem vienkāršā stiklā vāzē. Ļoti labi  ka ir cilvēki, kuri ikdienas rosībā māk sakaut un jūsmināt ar savējo darbu.Pušķi un interesantas  kompozīcijas, kuras veido Iveta vienmēr ir pārdomāti noteiktam gadījumam vai svinībām. Tas nav vienkārši ziedi, bet smalka dāvana, atzinība mīlestībā bez vārdiem. Ļoti veiksmīgs variants stomīgam jaunam cilvēkam, vai nav tiesa?

Флорист от бога Инара

Floristei no dieva Inārai, izcila rietumu floristikas skolas zināšanas ļauj radīt lieliskas kompozīcijas, kas ir piepildītas ar kontrastiem un harmoniju. Viņu pušķu tradicionāla simbolika ir ļoti bagāta un daudzveidīga ar sulīgām un spilgtām krāsām.Floristikas vēstures izcils pazinējs. Pašpārliecinātība, ko atspirdzināja talants un mīlestība pret ziediem ļāva viņai kļūt par dažādu konkursu dalībnieku un uzvarētāju. Godalgota ar diplomiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jūlija ir augstākās kategorijas meistars-stilists. Izveidoja unikālu un individuālu virzienu pušķu un kompozīciju salikšanā, kura daudz gadu laikā priecē cilvekus. "Brīnumus jāizdara pašu rokām", - šie vārdi kļuva par Jūlijas dzīves devīzi.