PROJEKTI


Labdien!

Mani sauc Natālija Ivanova. Es esmu ainavu arhitekte. Es sāku strādāt vēl mācoties universitātē. Pabeidzot Latvijas Lauksaimniecības Universitāti Inženieru fakultāti Ainavu arhitektūras un plānošanas studiju programmu 2007. gadā, es saņēmu ainavu arhitekta specialitāti. Turpināju strādāt kompānijā, kur izstrādāju privātdārzas un pilsētas teritoriju apzaļumošanas un labiekārtošanas projektus. Šodien es esmu  „Latgales ziedi” vadošā ainavu arhitekte.

Dažus no maniem darbiem Jūs varat apskatīt šī portālā sadaļā Galerija.

1. Es izstrādāju privātas un sabiedriskas teritorijas apzaļumošanas un labiekārtošanas projektus. Tie var būt gan pavisam mazie zemes gabali, gan plašas parku teritorijas. Projekta veidi: „Ekonomiskais” (2 skiču varianti) un VIP (liels skiču skaits, ekskluzīvie piedāvājumi un garantija, ka es nekad nepiedāvāšu jūsu projekta elementus citiem klientiem).

 

2. Es varu piedāvāt klientam veikt pilnīgi visus realizācijas darbus ar mūsu brigādes paldzbu. Šajā gadījumā es strādāju gan kā projektētāja, gan kā projekta vadītāja. Darbs tiek apmaksāts saskaņā ar tāmi un maksājumu plānu-grafiku. Pilnīgi pabeigtais darbs paredz zemes gabala vienkāršu plānojumu, auglīgu zemes maisījumu piegādi pēc demokrātiskam cenam, celiņu, laukumu, zālienu, atbalstsienu, ūdenskrātu utt. ierīkošanu.

3. Es varu piedāvāt arī kuratora pakalpojumus – regulāri izbraukt uz objektu un koriģēt projekta risinājumu realizācijas procesā, ko veic klienta kompānija vai brigāde. Tādā gadījumā mans darbs tiek maksāts kā konsultantei un dizainerei. Izbraukums uz objektu maksā sākot no 5,00 Ls (atkarīgi no tā, cik tālu no Rēzeknes atrodas objekts).

4. Es varu arī rekonstruēt jau esošo, realizēto (vai dalēji realizēto) ainavu projektu. Bet lēmums par piedalīšanos tādā rekonstrukcijā tiek pieņemts individuāli katrā atsevišķā gadījumā. Izbraukums ar mērķi iepazīties ar situāciju ir maksas pakalpojums.

5. Varu arī izstrādāt un īstenot atsevišķas oriģinālas un spilgtas ainavu kompozīcijas jau gatavām, bet „garlaicīgām” pēc pasūtītāja viedokļa teritorijām.

6. Pēc atsevišķa līguma slēgšanas es veicu kuratora izpildīto darbu uzraudzības pakalpojumus (regulāri konsultāciju izbraukumi).   

        


 « Atpakaļ