Puķes kāzām un galda, krāsu noformējums atkarībā no sezonas


  • Pavasaris: zaļš un balts, citronu dzeltens un balts, maigi zeltains.
  • Vasara: Spilgti rozā un zeltīts, vēsi balts kombinēts ar rozā un zaļiem toņiem.
  • Rudens: Šokolādes brūnais un rozā, ceriņu krāsa un zelts, zelts un ziloņkauls, dzeltanbrūns apelsīns un dzeltens.
  • Ziema: Balts, zelts un zīloņkula, bagātīgi sarkanais ar zaļo, balts un melns, ūdens zils un sudraba, ceriņkrāsa un violets.


Puķes ir sentimentāla kāzu sastāvdaļa. Florists spēs pārvēsrt Jūsu sapņus realitātē.
Kāzas ir īpaša diena, tāpēc ļauj lai tā ir viena no skaistākajām dienām Tavā mūža. Nenoslēp savas radošās idejas un ļauj sapņiem piepildīties. Neaizmirsti savu mīļoto iepriecināt arī ikdienā, tas ļaus Jums būt vēl tuvākiem. Dāvini ar mīlestību!
Kāpēc līgavas pušķu cenas ir tik atšķirīgas


Bieži vien floristu vai ziedu salonu meklējumos uzklausām draugus vai paziņas.Ja nav bijusi nekāda pieredze ar floristikas saloniem, tiek meklētas mājas lapas ar bildēm, cenām.Bet cenu atšķirība floristikas salonos ir ievērojami atšķirīgas. Kāpēc tā?
Līgavas pušķi var veidot pēc individuālām vēlmēm.Tiek izvēlēti ziedi, krāsu tonalitāte un tā forma. Katrai gadalaika sezonai tiek piemeklēti atšķirīgi ziedi.Izvēlētie ziedi sastāda daļu no līgavas pušķa pašizmaksas. Jo tie ir retāki, jo tie ir dārgāki. Ja tie ir sezonas ziedi, tad cena ir lētāka.
Svarīgi arī ir kā šis pušķis tiek veidots.Variācijas ir ļoti dažādas, un tas arī veido šo kraso cenu starpību.

  • Floristikas mikrofonā spraustie ziedi, tie saglabājas ilgi svaigi, jo mikrofona vidū ir oāze, kas piesūcināta ar ūdeni.
  • Ziedi ar dzīvajiem kātiem un veidoti kā spirāle, tiek izmantotas dekoratīvas lentas.
  • Ziedi un zaļumi tiek ievīti uz stieples un veidota ziedu kompozīcija. Stieples pēc tam aptītas ar speciālu floristikas lentu.

Katram floristikas speciālistam ir kādas iecienītākas tehnikas, kādā viņš labprāt darbojas. Vēl cenu starpība ir arī, ja līgavas pušķis tiek veidots prestižā salonā pilsētas centrā, kur ir dārgas īres. Tur jūs klāt piemaksājat arī par ērtu servisu. Lētākas cenas parasti ir nelielos un ne tik populāros veikaliņos. Līgavas ziedu pušķos tiek izmantoti dzīvie ziedi(dažreiz mākslīgie), kristāli, pērlītes, lentītes, mežģīnes, audums, stieples, drātiņas, sizāļi un daudz citu materiālu.