PARTNERIEM


Mūsu”LATGALES ZIEDI & DĀRZI” interneta un ziedu veikals, kas atrodas Rēzeknē, piedāvā izdevīgu sadarbību visiem, kas vēlas, kas jūt spēkus un pārliecību, un kam ir attiecīgas iespējas.

Mūsu interneta veikals ir labi pazīstams Latvijā un ārpus tās. Tas piedāvā dažādas puķu produkcijas piegādes pakalpojumus, kā arī citu preču piegādi Rēzeknē. Jebkurš cilvēks jebkurā pasaules valstī, kas vēlas uzdāvināt puķu pušķi saviem mīļotajiem, tuvākajiem vai paziņām, apmeklējot mūsu mājas lapu, var to izdarīt īsākajā laikā, noformējot pasūtījumu un apmaksājot mūsu pakalpojumus viņam ērtākajā veidā.

Mūsu darbības laikā mēs esam snieguši pakalpojumus lielam klientu skaitam visā pasaulē. Cilvēki, kam bija iespēja apsveikt savus draugus un radus, raksta mums pateicības vēstules par mūsu darbu. Daudzi kļūst par mūsu pastāvīgiem klientiem, jo viņi ir pārliecinājušies mūsu pakalpojumu uzticamībā. Turklāt viņiem tiek piedāvātas attiecīgas atlaides.

Šī piedāvājuma mērķis, kuru mēs adresējam visiem interesentiem, ir biznesa paplašināšana un pakalpojumu sniegšana ne tikai Rēzeknē, bet visos Latvijas reģionos, NVS valstīs, Krievijā un pasaulē.

Kā mēs redzam kopīgo biznesu: lai piedalīties partnerprogrammā Jums nav obligāti jābūt ziedu veikala īpašniekam vai jāiegulda lielas naudas summas. Piemēram, saņemot pasūtījumu uz ziedu piegādi Balvu pilsētā, mēs sazināmies ar mūsu pārstāvi šajā pilsētā, sūtam viņam aizpildīto pasūtījuma veidlapu, pasūtījuma summu, saņēmēja adresi, kur jāpiegādā pasūtījums un citu papildus informāciju.

Mūsu pārstāvis noformē pasūtījumu savā veikalā un to izpilda: ja nav sava ziedu veikala – jebkurā ziedu veikalā, firmā vai tirgū, kādi ir pat mazākajās pilsētās. Pēc tam mūsu pārstāvis piegādā pasūtījumu pēc norādītās adreses. Jebkurā momentā Jūs varat ar mums sazināties, lai precizētu informāciju par izpildāmo pasūtījumu. Kad Jūs paziņojat mums par izpildīto pasūtījumu, mēs pārskaitām Jūsu bilancē nepieciešamu naudas summu. Jūsu bilance ir iekšējais konts mūsu sistēmā. Atkarīgi no tā, kādā veidā Jūs vēlētos saņem atalgojumu, mēs pārskaitām naudu uzreiz vai pēc noteiktās summas sakrāšanās.

Šajā portālā Jūs varat pieteikt Jūsu piedalīšanos partnerprogrammā.

Kad mēs saņemsim Jūsu pieteikumu, mēs obligāti sazināsimies ar Jums un piedāvāsim papildus noteikumus un citu sadarbības informāciju. Gribam pievērst Jūsu uzmanību tam, ka pieteikumi tiek pieņemti gan no specializētām kompānijām, gan no privātpersonām.

Galvenie sadarbības kritēriji: krietnums un vēlēšanās uzlabot savu finanšu situāciju.

Mēs arī izskatām jebkurus citus izdevīgus kopīgās sadarbības priekšlikumus. Ja Jūs vēlāties kļūt par mūsu partneri vai domājat par to un neziniet, kā sākt, uzrakstiet mums un mēs atradīsim labāko sadarbības variantu.

Mēs varam arī izskatīt Jūsu preču un pakalpojumu reklāmas mūsu mājas lapā piedāvājumus. Iespējami gan maksas varianti, gan baneru apmaiņas varianti.

Ja Jūs nolēmāt piedalīties mūsu programmā kā partneris, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu