PIEŅEMAM REALIZĀCIJĀ


Ja Jums ir interesanti priekšlikumu vai piedāvājumi, šajā mājas lapā Jums ir iespēja aizpildīt veidlapu, lai to izskatītu un lai piedalītos partner programmā. Mēs būsim priecīgi saņemt jebkurus sadarbības piedāvājumus „ziedu biznesa” jomā, lai labāk apmierinātu mūsu esošu un potenciālu klientu prasības.

Nav svarīgi, vai Jūs esat lielas tirdzniecības organizācijas pārstāvis vai privātuzņēmējs. Mēs prezentēsim Jūsu produkciju mūsu ziedu salonā, kā arī sniegsim pilnu informāciju par to mūsu mājas lapā. Atkarīgi no produkcijas veida varam izskatīt arī tās iekļaušanu dāvanu komplektu-kompozīciju sastāvā.

Mēs aicinām arī radošus cilvēkus mūsu partnerprogrammā. Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat Gleznotāju apvienības dalībnieks vai gleznojiet (veidojat no māla, nodarbojaties ar kalšanu vai floristiku) iedvesmas ietekmē, mēs palīdzēsim Jums realizēt Jūsu darbus (piedāvāsim katalogu mājas lapā, izstādīsim darbus salonā).

Ņemot vērā mūsu mājas lapas aktīvu apmeklētību un mūsu klientu plašu ģeogrāfiju, mēs varam garantēt, ka Jūsu darbi pārsteigs mūsu potenciālus pircējus ASV, Eiropā, NVS un Latvijā.

Pat ja Jums šķiet, ka Jūsu darbības joma ir tālu no ziediem, bet tā ir svaiga un interesanta – griezieties pie mums, mēs esam tie, kas Jums ir vajadzīgs!

Piedāvāju realizācijai